رد کردن لینک ها

تور باکو از تبریز

تور باکو از تبریز

تور باکو از تبریز

باسلام خدمت کاربران وبسایت بریم باکو در این مقاله از نوشته های بریم باکو میخواهیم به برسی تور باکو از تبریز بپردازیم در ادامه این مقاله همراه بریم باکو ارائه دهنده تور باکو باشید.

باکو از جمله توریستی‌ترین و محبوب‌ترین شهرهای آذربایجان است که سالانه گردشگران بسیاری را به جهت اماکن تاریخی و باستانی خود از یک سو و از سوی دیگر نیز به جهت برگزاری فستیوال‌ها، کنسرت‌ها و جشن‌هایی که در آن برگزار می‌شود، به خود جلب می‌کند. علاوه بر آن به دلیل همسایگی با ایران، اغلب هموطنان نیز از طبیعت مفرح و برنامه‌های گردشگری این شهر باستانی استقبال کرده و ایام تعطیلات به خصوص اعیاد را در این شهر توریستی سپری می‌کنند. سفر به باکو به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری از نظر برآورد هزینه‌ای بسیار مقرون به صرفه بوده و می‌توان با بودجه‌ای نسبتا مناسب از تمامی خدمات رفاهی هتل‌ها و مناطق توریستی آن بهره‌مند شد. تور باکو از تبریز، تور باکو زمینی و تور هوایی باکو از تبریز، خدمات ویژه و مناسبی را اعم از تهیه ویزا، بیمه مسافرتی، تهیه بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل ، امکانات گردشگری به همراه راهنمای سفر را در اختیار مسافران قرار داده و آنها را از اینگونه امکانات رفاهی برخوردار می‌کند. گفتنی است که بهترین زمان برای سفر به باکو، فصل‌های گرم سال نظیر بهار و تابستان است که می‌توان از آب و هوای دلپذیر ساحلی آن و آفتاب گرمش لذت برد.

تور باکو زمینی از تبریز

تور باکو از تبریز

اگر چنانچه علاقمند به سفر زمینی به صورت گروهی و یا خانوادگی هستید، تور زمینی باکو گزینه مناسبی برای شماست. تور باکو تور باکو زمینی از تبریز، نه تنها از نظر هزینه مقرون به صرفه بوده بلکه به شما این فرصت را می‌دهد که از چشم اندازهای زیبای جاده نهایت لذت را برده و از لحظه به لحظه آن عکاسی کنید. ناگفته نماند که به دلیل مسافت راه بایستی روحیه انعطاف پذیری داشته باشید و خود را با شرایط تور و یک سفر گروهی به یاد ماندنی سازگار کنید. تور زمینی باکو از دو طریق امکان‌پذیر است، یکی مرز بیله سوار و دیگری مرز آستارا. اگر از بخش های مرکز، جنوب و شرق کشور قصد سفر به باکو را دارید، پیشنهاد می شود که مرز آستارا را انتخاب کنید و اگر از بخش های غربی کشور عازم سفر هستید، مرز بیله سوار را انتخاب کنید. برای رسیدن به مرز بیله تور باکو سوار بایستی خود را به تبریز رسانده، سپس بعد از گذراندن جاده اهر، به مشکین شهر رفته و مسیر را تا مرز بیله سوار تی کنید. سرسبزی و مناظر طبیعی بکر و دست‌نخورده از جمله ویژگی‌های تور باکو زمینی از تبریز است. به طور کلی فاصله شهر تبریز تا مرز بیله سوار در حدود ۳۲۷ کیلومتر می‌باشد که زمان تقریبی آن را با خودرو با احتساب توقف‌های استراحت می‌توان بین ۴ تا ۵ ساعت ارزیابی کرد. پس از رسیدن به مرز بیله سوار و انجام امور گمرکی، ۲۱۲ کیلومتر دیگر بایستی به سمت شهر باکو حرکت کنید. وقتی از مرز عبور کردید، اولین شهری که به آن ورود پیدا می‌کنید، شهر بیله سوار آذربایجان می‌باشد. شهر بعدی، شهر سالیان است که یکی از گرم‌ترین شهرهای آذربایجان به شمار می‌آید. رستوران‌هایی که در مسیر قرار دارند، اگرچه آنچنان لوکس نیستند، اما دارای غذاهای باکیفیت ترکی مانند انواع کباب و سایر غذاهای  تور باکو سنتی هستند که مسافران می‌توانند به راحتی از خدمات بین راهی اینگونه رستوران‌ها بهره‌مند شوند. همانطور که گفته شد اگر سفر خود را با تور گردشگری هماهنگ کنید، با ارائه مدارکی مانند پاسپورت و یا گردش مالی، تمامی امورات مرتبط با دریافت ویزا و سایر موارد بر عهده تور خواهد بود. اما اگر با خودروی شخصی تان سفر کنید، مدارک مرتبط با خودرو را از قبیل گواهینامه بین المللی، سند و مدارک ترجمه شده خودرو، کاپوتاژ و یا مجوز انتقال خودرو به خارج از مرز و شماره پلاک بین المللی خودرو را بایستی به همراه داشته باشید.

 

به گفتگو بپیوندید